Vítejte na stránkách naší oční optiky panOPTIKum

Dne 17.11.2017 (v pátek) bude z důvodu státního svátku zavřeno (i v sobotu 18.11.2017). Za případné komplikace se omlouváme a budeme se na vás těšit opět od pondělí 20.11.2017. Přejeme hezké prožití státního svátku.

S pozdravem,
váš oční optik panOPTIKum

 

Slevové poukázky

Tato slevová poukázka je pro všechny naše zákazníky a vztahuje se na nákup dioptrických i slunečních brýlí.Klikněte na obrázek, vytiskněte si poukázku a předložte ji v kterékoliv naší provozovně ihned při nákupu.

 


Upozornění:
Slevovou poukázku můžete uplatnit pouze při platbě v hotovosti nebo kartou.

Dárkové šeky

Nabízíme časově neomezené dárkové šeky v libovolných nominálních hodnotách. Lze použít na veškeré naše zboží.Klikněte na obrázek a vytiskněte si dárkový šek. Je platný ve všech našich provozovnách.

 


Upozornění:
Uplatnění dárkového šeku se provádí formou přednostního zaplacení libovolné finanční výše, která se uvede i s příslušným jménem a příjmením ve vystavovaném šeku na kterékoli s provozoven firmy PanOPTIKum. Na požadované předplacení služeb či koupě ve formě dárkového šeku obdrží objednatel daňový doklad. Vlastník dárkového šeku potom může kdykoli uplatnit finanční slevu na částku, jenž je zmíněna na patřičném šeku. Lze uhradit po tel. dohodě přímo na účet a odeslat následně šek mailem na sdělenou adresu.

Další informace

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?