Vítejte na stránkách naší oční optiky panOPTIKum

Profil firmy

Firma PanOPTIKum byla založena dne 16. března 1998 s odborným zaměřením na oční optiku, optometrii a oftalmologii. Odpovědným vedoucím je pan Marek Wirth, jenž firmu založil na základě bohatých odborných zkušeností v daném oboru a dlouhé praxi. Cílem firmy je provozování živnosti s oční optikou, poskytovat kvalitní servis a předávat lidem ty nejlepší rady, jak si udržet zrak dlouhodobě v kondici a zároveň jakým způsobem co nejlépe pečovat o své oči. V současné době máme 2 provozovny a oční ordinaci k dispozici pro své zákazníky.

Provozovna PanOPTIKum je na adrese Rašínovo nábřeží 1571/62, 120 00 Praha 2 - Nové Město, tel.: 224 911 901. Oční ordinace (klinika TOP Estetic) - MUDr. Karolína Wirthová na adrese Soukalova 3355 (poliklinika Modřany), 143 00 Praha 4 - Modřany. Objednat se můžete na tel.: 241 047 175. Napsat nám můžete Vaše přání, dotazy a připomínky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Velký důraz je kladen na odborné vyšetření zraku a předat veškeré dostupné informace o prevenci proti případné ztrátě kvality zraku. Firma pracuje s aktuálními novými technologickými přistroji i metodami v oboru. prodáváme pouze sortiment renomovaných a věhlasných značek výrobců brýlí a doplňků. Garance kvality je poskytována.

Pro své pravidelné (stálé) klienty máme slevové věrnostní programy!!!
"Dopřejte svým očím patřičný komfort, oplatí Vám to svou delší službou ..."

S přátelským pozdravem,
Marek Wirth

Další informace

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?