Vítejte na stránkách naší oční optiky panOPTIKum

Čistící roztoky pro kontaktní čočky

Existuje na trhu mnoho typů čistících roztoků pro kontaktní čočky od různých značek. My jsme po létech zkušeností vybrali 3 nejlepší značky, které vám doporučujeme.

Solo Care Aqua

Nabízíme prodej roztoků pro šetrnou péči kontaktních čoček

SoloCare Aqua je roztok pro péči o vaše kontaktní čočky, který hledí na dvě důležité vlastnosti: zvlhčení čoček a důkladnou desinfekci. Složení tohoto čistícího roztoku obsahuje systém Hydrolock, který uzavírá do čočky vlhkost po celý den nošení. Látka Sorbitol zase váže vodu po povrchu kontaktní čočky a provitamin B5, který přidává další vlhkost a zároveň navíc zklidňuje vaše oči. Dobře zvlhčené kontaktní čočky potom vydrží delší dobu a jsou odolnější proti nečistotám ze slzného filmu.

ReNu

Prodáváme také roztoky pro kontaktní čočky od firmy Bausch & Lomb

Čistící roztoky ReNu MultiPlus od společnosti Bausch & Lomb jsou vícelúčelové roztoky s Hydranátem, který je určen pro kompletní péči o všechny druhy měkkých kontaktních čoček. Tyto roztoky oplachují, dezinfikují a zároveň čočky hydratují. Odstraňují usazené proteiny a lipidy obsažené v slzách z očí. Roztoky jsou složeny z kyseliny borité, která vyrovnává narušené pH na kontaktních čočkách. Látka Poloxamine odstraňuje zase vnější zbytky buněčných tkání.

Opti-Free

Dále doporučujeme i roztoky na kontaktní čočky od výrobce Alcon

Tento roztok na kontaktní čočky je vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček. Roztok vaše kontaktní čočky kvalitně desinfikuje pro jejich bezpečné nošení, ale také jim dodává vláhu a čistí je. Roztoky Opti-Free obsahují řadu účinných látek. Z nich zdůrazňujeme například citrát, který odstraňuje proteiny z povrchu kontaktní čočky, potom Tetronic 1304, který likviduje ostatní nečistoty anebo AMP-95, který zase tvoří ochranný štít proti usazeninám.

Další informace

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Proč?